Apartamente 1+1 dhe 2+1 te Vila Pascucci, Durres

 • 670€/m2
Rruga Shkembi i Kavajes, Durrës 2008, Albania
Per Shitje
Apartamente 1+1 dhe 2+1 te Vila Pascucci, Durres
Rruga Shkembi i Kavajes, Durrës 2008, Albania
 • 670€/m2

Description

Shiten dy apartmente 2+1 dhe 1+1, kati 5-te banim.
Apartamenti 2+1 ka siperfaqe 100 m2, me 2 ballkone dhe 1 tualet.
Apartamenti 1+1 ka siperfaqe 83 m2, me 1 ballkon dhe 1 tualet.
Pallati eshte me cilesi punimi te larte, i mirembajtur dhe me oborr te madh per parkim. Me sistem kamrash. Gjithashtu me sistem ngrohje me kaldaja dhe ashensor.

 • Address Plepa, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39102
 • Price: 670€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ39102
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 83
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka