Apartament me qera te Long Hill Residence, Tirane

 • 1,300€/muaj
Long Hill Residence, Lundër, Tirana, Albania
Per Qera
Apartament me qera te Long Hill Residence, Tirane
Long Hill Residence, Lundër, Tirana, Albania
 • 1,300€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1, me 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe ka verande me pamje te lire.

 • Address Long Hill Residence, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50723
 • Price: 1,300€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ50723
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla