Vile me pishine per shitje ne Mjull Bathore, Tirane

 • 450,000€
Mjull Bathore, Albania
New Construction Per Shitje
Vile me pishine per shitje ne Mjull Bathore, Tirane
Mjull Bathore, Albania
 • 450,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe totale 333.99 m2 dhe siperfaqe oborri 111.98 m2. Vila eshte e organizuar ne 3 kate mbi toke + 1 kat nentoke ku shkon dhe ashensori. Me pishine.

 • Address Mjull Bathore, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45798
 • Price: 450,000€
 • Land Area: 111.98 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: New Construction, Per Shitje

Overview

Property ID: HZ45798
 • Villa
 • Property Type
 • 334
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj