{:sq}Kapanon 2600 m2, buze autostrades, prane karburant Elda{:}

 • 3,100,000€
Autostrada Durrës-Tiranë Km 4, SH2, Albania
Per Shitje
{:sq}Kapanon 2600 m2, buze autostrades, prane karburant Elda{:}
Autostrada Durrës-Tiranë Km 4, SH2, Albania
 • 3,100,000€

Description

{:sq}

Shitet kapanon me siperfaqe ndertimi 2600 m2 dhe siperfaqe toke 3200 m2.
Kapanoni perbehet nga 3 kate dhe eshte i investuar. Buze autostrades.

{:}
 • Address Prane Karburant Elda, autostrada Durres - Tirane.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40937
 • Price: 3,100,000€
 • Land Area: 3200 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ40937
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2600
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj