Vile dyshe per shitje, ne San Pietro Resort, Tirane.

 • 400,000€
San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 177
 • m2
Shitet

Vile dyshe per shitje, ne San Pietro Resort, Tirane.

San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania.
 • 400,000€

Description

Shitet vile dyshe me siperfaqe ndertimi 177 m2 dhe siperfaqe trualli 433 m2. Vila ndodhet ne nje nga resortet me cilesine me te larte te ndertimit. Resorti ne te cilin ndodhet permbush te gjitha standardet per nje jetese te qete dhe luksoze ne bregdetin Adriatik.

 • Address San Pietro Resort, Plazhi San Pietro, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51010
 • Price: 400,000€
 • Land Area: 433 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla