Apartamente per shitje, Laprake, Tirane.

 • 1,300€/m2
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartamente per shitje, Laprake, Tirane.
Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania.
 • 1,300€/m2

Description

Shiten 3 apartamente me tipologji dhe kate te ndryshme.
1-Apartament 1+1 me siperfaqe totale 82.6 m2, kati 7.
2-Apartament 2+1 me siperfaqe totale 116.9 m2, kati 3.
3-Apartament 2+1 me siperfaqe totale 103.7 m2, kati 2.

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54156
 • Price: 1,300€/m2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ54156
 • Apartment
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli