Apartamente 1+1 dhe 2+1 te San Pietro rezidence, Gjiri Lalezit

 • 91,000€
Plazhi San Pietro, Albania
Per Shitje
Apartamente 1+1 dhe 2+1 te San Pietro rezidence, Gjiri Lalezit
Plazhi San Pietro, Albania
 • 91,000€

Description

Shiten apartament 1+1 dhe 2+1, pjese e godinave 3 kateshe (palazzina) me siperfaqe te ndryshme, qe varjojne nga 71 m2 deri ne 89 m2 per apartamentet 1+1 dhe 90 m2 deri ne 106 m2 per apartamentet 2+1. Apartamentet qe ndodhen ne katin perdhe zoterojne edhe siperfaqe trualli.

Apartament 1+1 me siperfaqe 72.4 m2 ne katin perdhe dhe siperfaqe trualli 60m2 eshte i perbere nga dhoma pritjes sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Cmimi: 91 mije euro

Apartament 2+1 me siperfaqe 93.5 m2 , ne katin e 2-te, i perbere nga 2 dhoma gjumi, dhome pritje sebashku me kuzhine dhe tualet me dritare. Cmimi: 102 mije euro

 • Address San Pietro Gjiri Lalezit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34048
 • Price: 91,000€
 • Land Area: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ34048
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 72.4
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj