Super vile me pishine 500 m nga TEG, Tirane.

 • 1,400,000€
Okazion Per Shitje
Autostrada Tiranë - Elbasan, Mjull-Bathore, Albania
Okazion Per Shitje
Super vile me pishine 500 m nga TEG, Tirane.
Autostrada Tiranë - Elbasan, Mjull-Bathore, Albania
 • 1,400,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 650 m2 dhe siperfaqe toke 600 m2. E organizuar ne 5 dhoma gjumi, 2 kuzhina, dhome pritje me oxhak te punuar me element druri punim dore, papafingo me tualet me vaske, depo magazine, parkim te mbyllur per 2 makina.

Vila ka super cilesi ndertimi dhe eshte e arreduar me shije. Te gjitha dhomat e gjumit jane te shtruara me parket,ka sistem ngrohje dhe ftohje qendrore, dyshemeja eshte me sistem ngrohje gjithashtu. Te gjitha hidrosanitaret dhe llampadaret jane italiane. Grila elektrike. Kuzhina eshte e dekoruar me elemente druri te punara me dore. Me 3 oxhak funksional. Sistem kamerash dhe alarmi. Vilat jane elitare, ne privatesi totale nga njera tjetra, pishina dhe oborri i gjelberuar jane funksionale gjate gjithe vitit.

 • Address 500 m nga TEG, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42169
 • Price: 1,400,000€
 • Land Area: 600 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 6
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ42169
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 650
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj