Apartament me pamje nga deti, te Royal Park Hotel, Kavaje.

 • 1,300€/m2
Rruga e Fshatrave Turistik, Qerret, Durrës 2504, Albania
Shitet
Apartament me pamje nga deti, te Royal Park Hotel, Kavaje.
Rruga e Fshatrave Turistik, Qerret, Durrës 2504, Albania
 • 1,300€/m2

Description

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti me siperfaqe 93 m2.

Apartamenti eshte i shtruar me parket, ka 2 ballkone me ndricim natyral gjate gjithe dites dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin 6 me ashensor, pallat i ri dhe shume cilesor ne ndertim.

 • Address Te Royal Park Hotel, Qerret, Kavaje.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41910
 • Price: 1,300€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Overview

Property ID: HZ41910
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 93
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka