Super apartament me qira prane hotel Royal, Durres

 • 400€/muaj
Shetitorja e Plazhit, Durrës 2001, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
Qera

Super apartament me qira prane hotel Royal, Durres

Shetitorja e Plazhit, Durrës 2001, Albania
 • 400€/muaj

Description

Jepet me qira apartament 2+1, kati 7 me ashensor. I mobiluar me cdo gje te re. Apartament ka 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. 

 • Address Prane Hotel Royal, Plazh, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46192
 • Price: 400€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka