Papafingo 408 m2 me pamje nga Porti dhe qyteti i Durresit me 588 euro/m2 !!

 • 240,000€
Port of Durrës, Durrës, Albania
Per Shitje
Papafingo 408 m2 me pamje nga Porti dhe qyteti i Durresit me 588 euro/m2 !!
Port of Durrës, Durrës, Albania
 • 240,000€

Description

Ndodhet ne katin e 8-te banim, me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar ne 5 dhoma gjumi, dhome pritje me fasade xhami, 1 dhome per sauna, 1 dhome per lavanteri dhe 2 tualete.

Me verand te madhe, rrethuese me pamje 360°.
Apartamenti eshte i shtruar me parket druri, punime cilesore gipsi me aksesor dhe dyer te reja me cilesi optimale.
Investimi me i mire per te ardhmen.

 • Address Perballe Portit te Durresit
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41422
 • Price: 240,000€
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ41422
 • Apartment
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 408
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka