Ambient biznesi 76.50 m2 ngjitur me pallatin e Sportit, Durres

 • 65,000€
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
Per Shitje
Ambient biznesi 76.50 m2 ngjitur me pallatin e Sportit, Durres
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • 65,000€

Description

✨ Super okazion ✨

Shitet ambient biznesi 76.50 m2 ne qender te Durresit.
Ambienti eshte i mirembajtur dhe ndodhet ne vend strategjik, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Aktualisht i dhene me qera prej 11 vitesh.

 • Address Ngjitur me Pallatin e Sportit, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41453
 • Price: 65,000€
 • Property Type: Dyqan, Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ41453
 • Dyqan, Prone Biznesi
 • Property Type
 • 76.5
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka