Apartament ne vije te pare me detin, prane Hotel Majestic, Shkembi Kavajes

 • 105,000€
Hotel Majestic, SH4, Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2
Shitet

Apartament ne vije te pare me detin, prane Hotel Majestic, Shkembi Kavajes

Hotel Majestic, SH4, Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • 105,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 85 m2, kati 3 me ashensor. 

Apartamenti eshte i mobiluar, me 1 tualet dhe 1 ballkon.

Pallati ndodhet ne vijen e pare me detin e eshte shume cilesore ne ndertim.

 • Address Prane Hotel Majestic, Shkembi Kavajes
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50742
 • Price: 105,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka