Ambient biznesi ne vije te pare me detin, Shkembi Kavajes, Durres

 • 170,000€
SH4, Durrës, Albania
Per Shitje
Ambient biznesi ne vije te pare me detin, Shkembi Kavajes, Durres
SH4, Durrës, Albania
 • 170,000€

Description

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 88 m2. Ambienti ndodhet ne vije te pare me detin dhe eshte i pershtatshem per bar-resorant, pizzeri, fast food. Ka te perfshire edhe 2 vende parkimi ( garazhe ) me siperfaqe 32 m2. 

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45933
 • Price: 170,000€
 • Garages: 2
 • Garage Size: 32
 • Property Type: Bar / Restorant, Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ45933
 • Bar / Restorant, Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Garages
 • 88
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka