Shiten dhe jepen me qera 2 super vila ne Golem.

 • 1,100,000€
Lagja Gezdaraj, Golem 1002, Golem, Albania
Per Qera Per Shitje
Shiten dhe jepen me qera 2 super vila ne Golem.
Lagja Gezdaraj, Golem 1002, Golem, Albania
 • 1,100,000€

Description

Vila 1️⃣ ka siperfaqe trualli 1120 m2 dhe siperfaqe ndertimi 141 m2 per cdo kat + 100 m2 jane shtese ballkone.
Vila 2️⃣ ka siperfaqe trualli 412 m2 dhe siperfaqe ndertimi 123 m2 per cdo kat + 100 m2 ballkone.
Te dyja vilat jane te projektuara per 5 kate.

Jane te projektuara per banim dhe biznes.
✅ Mundesi organizimi dhe sistemimi ne menyra te ndryshme.
✅ Gjithashtu kane ne shfrytezim dhe papafigon me cati.
✅ Punimet e vilave jane me standarte te larta dhe cilesi optimale. Muret kane nje trashesi te konsiderueshme dhe lartesi prej 3 metrash.

Vilat disponojne oborr te madh para dhe mbrapa tyre. Gjithashtu kane 530 m2 rruge personale, te kufizuar me mure dhe bredha qe i japin nje pamje te bukur.
Mundesi shitje e ndare ne kate dhe apartamente.

 • Address Prane Viles Arber, Golem
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41038
 • Price: 1,100,000€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera, Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ41038
 • Villa
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka