2 apartamente per shitje te Kodra e Diellit 1, Tirane

Kodra e Diellit 1, Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania
Per Shitje
2 apartamente per shitje te Kodra e Diellit 1, Tirane
Kodra e Diellit 1, Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania

Description

Shitet apartament duplex 3+1 me siperfaqe 161 m2. Kati 0-1.

I organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe 2 tualete.

Cmimi:  185’000 euro (1150 euro/m2)

Apartamenti i dyte eshte i organizuar ne 2+1

Siperfaqe 130 m2, kati 0. Me 2 tualete.

Cmimi: 162’000 euro (1250 euro/m2)

 • Address Kodra e Diellit 1, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58377
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58377
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi