Jepet me qira : 2+1+2 prane Kullave Binjake!

 • 1,000€/muaj
Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 153
 • m2
Qera

Jepet me qira : 2+1+2 prane Kullave Binjake!

Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
 • 1,000€/muaj

Description

Apartamenti me oxhak ka siperfaqe 153 m2 dhe dhome pritje te shtruar me mermer. Ka kuzhine me vete me dalje ne ballkon. Sistem qendror ngrohje-ftohje. Mundesi parkimi.

 • Address Rruga Donika Kastrioti, Kullat Binjake, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44769
 • Price: 1,000€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla