Apartament 2+1 te Kalaja Durresit

 • 127,000€
Rruga Anastas Durrsaku 1072, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 2+1 te Kalaja Durresit
Rruga Anastas Durrsaku 1072, Durrës, Albania
 • 127,000€

Description

Shesim apartament 2+1 me siperfaqe 127 m2, kati 3. Apartamenti ka 2 tualete dhe 1 ballkon dhe eshte i mobiluar me cdo gje te re. Ne cmim perfshihet edhe 1 vend parking per makine.

 • Address Rruga Anastas Durresaku, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37321
 • Price: 127,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ37321
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 127
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka