Toke me siperfaqe 5150 m2, Marikaj Vore

 • 360,000€
Marikaj, Albania
Per Shitje
Toke me siperfaqe 5150 m2, Marikaj Vore
Marikaj, Albania
 • 360,000€

Description

Shitet toke me siperfaqe 5150 m2. 

Toka ndodhet ne nje zone industriale, e pajisur me leje ndertimi dhe projekt per ndertim kapanoni. 

 • Address Marikaj, Vore
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44807
 • Price: 360,000€
 • Land Area: 5150 m2
 • Property Type: Toke
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ44807
 • Toke
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka