Vile per shitje ne Lalez, Durres

 • 495,000€
Lalëz, Albania
Per Shitje
Vile per shitje ne Lalez, Durres
Lalëz, Albania
 • 495,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 521 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2. Vila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome pritje, kuzhine, 3 tualete, verande ne katin e pare dhe ballkon i madh ne katin 2. Me oborr te gjelberuar.

 • Address Gjiri Lalezit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47700
 • Price: 495,000€
 • Land Area: 521 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ47700
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj