Apartament me pamje nga deti, Shkembi Kavajes Durres

 • 650€/m2
Lagja 13, Durrës 2001, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 102
 • m2
Shitet

Apartament me pamje nga deti, Shkembi Kavajes Durres

Lagja 13, Durrës 2001, Albania
 • 650€/m2

Description

Shesim apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Kati i 5-te. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent i perbashket sallon-kuzhine dhe 1 tualet. Me 1 ballkon me pamje nga deti. Orientimi perendim. Totalisht i mobiluar.

 • Address Prane hotel Kamomili, Shkembi Kavajes Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39051
 • Price: 650€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka