Vile me siperfaqe trualli 800 m2 per shitje, Akacia Hills Rezidence, Tirane.

 • 850,000€
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania.
Per Shitje
Vile me siperfaqe trualli 800 m2 per shitje, Akacia Hills Rezidence, Tirane.
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania.
 • 850,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 800 m2 dhe siperfaqe ndertimi 540 m2. Vila eshte 3 kateshe + papafingo. Organizohet ne: 2 soxhorno madheshtore, kuzhine e kompletuar, ambient biblioteke, vinoteke, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, verande dhe garazhd i mbyllur. Me sistem qendror ngrohje-ftohje. Pishine e sistemuar me pamje fantastike dhe e rrethuar nga nje oborr i gjelberuar.

 • Address Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44407
 • Price: 850,000€
 • Land Area: 800 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 5
 • Garage: 1
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ44407
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 540
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla