Super apartament 3+1+2 poste parkimi per qera, Residenca “Touch of the Sun”, Tirane.

 • 1,300€/muaj
Touch of the Sun, Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania.
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
Qera

Super apartament 3+1+2 poste parkimi per qera, Residenca “Touch of the Sun”, Tirane.

Touch of the Sun, Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania.
 • 1,300€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 3+1. Organizohet ne: sallon, 3 dhoma gjumi, depo dhe 2 tualete. Sistem super funksional ngrohje-ftohje. Te gjitha instalimet te reja. Mobilim modern. Ka 2 poste parkimi. Residenca te ofron te gjitha sherbimet si: pishine, kend lojrash, salle lojrash etj.

 • Address Touch of the Sun, Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49332
 • Price: 1,300€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla