Super apartament 3+1 te Residenca Touch of Sun, Tirane.

 • 1,000€
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
Per Qera
Super apartament 3+1 te Residenca Touch of Sun, Tirane.
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • 1,000€

Description

Jepet me qera apartament 3+1 i pabanuar me pare. Ka 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Sistem qendror ngrohje-ftohje Daikin. Residenca ka pishine, palester, kinema, qender lojrash etj. Ne cmim perfshihen taksat.

 • Address Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38889
 • Price: 1,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ38889
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla