Jepet me qera vile 2 kateshe, Rrolling Hills, Tirane.

 • 3,300€/muaj
Lundër, Petrelë 1034, Tirana, Albania.
Per Qera
Jepet me qera vile 2 kateshe, Rrolling Hills, Tirane.
Lundër, Petrelë 1034, Tirana, Albania.
 • 3,300€/muaj

Description

Jepet me qera vile 2 kate + 1 kat nentoke ( bodrum) me siperfaqe ndertimi 330 m2 dhe 670 m2 kopesht. Vila ka 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 1 dhome ne katin 0 qe mund te perdoret si zyre, kuzhine apo sallon. Mobilim modern.

 • Address Lundër, Petrelë 1034, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39084
 • Price: 3,300€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ39084
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 330
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj