Apartament 2+1 per qera, rruga e Bogdaneve, Tirane.

 • 700€/muaj
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1 per qera, rruga e Bogdaneve, Tirane.
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania.
 • 700€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Organizohet ne: sallon sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe verande me pamje fantastike. Ndodhet ne katin e 10-te( i parafundit).

 • Address Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50710
 • Price: 700€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ50710
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla