Apartament luksoz per shitje, te Sunrise Residence, Tirane.

 • 385,000€
Sunrise Residence, Lundër 1, Tiranë, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 171
 • m2
Shitet

Apartament luksoz per shitje, te Sunrise Residence, Tirane.

Sunrise Residence, Lundër 1, Tiranë, Albania.
 • 385,000€

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 171 m2 ku siperfaqja e brendshme eshte 155 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i dites dhe kuzhina e vecuar me dalje ne ballkon ,3 dhoma gjumi, 1 lavanderi, 2 tualete dhe 3 ballkone.
Ka investim super cilesor, e shtruar me parket druri, kondicioner Mitsubishi etj.
Ne cmim pefshihen dhe 2 poste parkimi. Apartamenti ka orientim jug-lindje. Ndodhet ne katin e 2.
Kompleksi eshte nje nga komplekset me te bukura dhe me te qeta. Ofron facilitete per banoret duke qene qe disponon palester, pishine te hapur, bar kafe, fushe basketbolli, fushe tenisi, pedonale per shetitje. Kompleksi eshte i mire administruar dhe i survejuar 24/7 me kamera sigurie dhe roje.

 • Address Sunrise Residence, Lundër 1, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50677
 • Price: 385,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla