Shitet super vile 4-kateshe, prane Spitalit Rajonal Durres

 • 375,000€
Rruga Abdulla Teku, Durrës, Albania
Per Shitje
Shitet super vile 4-kateshe, prane Spitalit Rajonal Durres
Rruga Abdulla Teku, Durrës, Albania
 • 375,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 460 m2 dhe siperfaqe ndertimi 501 m2.

 • Kati 1 me siperfaqe 167 m2 organizohet ne: 1 salle ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
 • Kati 2 me siperfaqe 167 m2 organizohet ne : Sallon, kuzhine gatimi e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. 
 • Kati 3 me siperfaqe 167 m2 organizohet ne : kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone

Vila eshte e mire investuar dhe shume cilesore ne ndertim.

Me oborr te gjelberuar e hapesire parkimi per 6 makina.

 • Address Prane Spitalit Rajonal, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51918
 • Price: 375,000€
 • Land Area: 460 m2
 • Bedrooms: 9
 • Bathrooms: 6
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ51918
 • Villa
 • Property Type
 • 9
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 501
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka