Vile unike dhe toke per shitje, ne Qeha-Shytaj, Tirane.

Qeha-Shytaj, Albania.
Per Shitje
Vile unike dhe toke per shitje, ne Qeha-Shytaj, Tirane.
Qeha-Shytaj, Albania.

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe njolle ndertimi 240 m2 dhe siperfaqe totale 480 m2. Organizimi i viles: Kati 0-Ambienti i ndenjes sebashku me kuzhinen e gatimit, 1 dhome per TV / cinema space dhe 1 tualet.
Kati 1-2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 dhome teknike, 1 lavanderi. Vila ka nje ndertim unik te nderthurur te materialit te drurit dhe stilit industrial.
Ambienti i jashtem i viles perbehet nga : oborri i gjelberuar i perbere nga peme dhe ullinj. Ka projekt per pishine, ambient barbeque dhe furre druri, depo, parkim i jashtem. Ambienti i jashtem eshte totalisht i investuar ne detaje me arkitekt. Eshte nje ndertim i vitit 2022 ku eshte perdorur cilesi maksimale e materialeve perberes.
Toka ne te cilen eshte e ndertuar vila ka nje siperfaqe prej 2020 m2, e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ndodhet ne Qeha- Shytaj, vetem 8 minuta larg qendres tregtare TEG.

 • Address Qeha-Shytaj, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ55185
 • Land Area: 480 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ55185
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 240
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli