Njesi biznesi per shitje, te Vizion Plus, Don Bosko, Tirane.

 • 450,000€
Don Bosco, Tirana, Albania.
Per Shitje
Njesi biznesi per shitje, te Vizion Plus, Don Bosko, Tirane.
Don Bosco, Tirana, Albania.
 • 450,000€

Description

Shitet njesi me siperfaqe brendshme 111 m2 dhe siperfaqe verande 300 m2 (ne perdorim). Totalisht i mobiluar dhe ne gjendje pune.

 • Address Don Bosco, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ55154
 • Price: 450,000€
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ55154
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 111
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli