Ambient biznesi per shitje, prane Gardes, Tirane.

 • 2,500€/m2
Okazion Per Shitje
Garda, Tiranë, Albania.
Okazion Per Shitje
Ambient biznesi per shitje, prane Gardes, Tirane.
Garda, Tiranë, Albania.
 • 2,500€/m2

Description

Shitet ambient me siperfaqe 335 m2. Ambienti eshte open space ,ku mund te ofrohen shumellojshmeri planimetrish, te pershtatshme per te ushtruar cdo lloj biznesi si zyra ,klinika etj. Ndodhet ne katin 0 ,te nje pallati 11-katesh. Zona ku ndodhet objekti eshte nje nga me te kerkuarat ne Tirane dhe mbi te gjitha, ofron mundesi investimi te sigurt.v

 • Address Garda, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49689
 • Price: 2,500€/m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ49689
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 335
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli