Vile per shitje 453 m2, Arapaj Durres

 • 250,000€
Arapaj, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 10
 • Bedrooms
 • 453
 • m2
Shitet

Vile per shitje 453 m2, Arapaj Durres

Arapaj, Albania
 • 250,000€

Description

Shitet vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 453 m2 dhe siperfaqe trualli 388 m2.

Kati 1 eshte dhe i 2-te jane te organizuar ne 3+1, ndersa kati 3-te eshte i organizuar ne 4+1. 

 • Address Arapaj, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43391
 • Price: 250,000€
 • Land Area: 388 m2
 • Bedrooms: 10
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka