Objekt ndertimi se bashku me 1500 m2 prane Kalase Durres

 • 650,000€
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • Shtepi Private, Toke, Villa
 • Property Type
 • 1500
 • m2
Shitet

Objekt ndertimi se bashku me 1500 m2 prane Kalase Durres

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Albania
 • 650,000€

Description

Shesim objekt me siperfaqe trualli 1500m2 dhe siperfaqe ndertimi 250 m2 per 3 kate + bodrum. Me dokumeta te rregullta. 

 • Address Rruga Anastas Durrsaku
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38192
 • Price: 650,000€
 • Land Area: 250 m2
 • Property Type: Shtepi Private, Toke, Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka