Apartament 130 m2 me pamje nga deti, Golem Durres

 • 156,000€
Shkembi i Kavajes, Durres, Albania
Per Shitje
Apartament 130 m2 me pamje nga deti, Golem Durres
Shkembi i Kavajes, Durres, Albania
 • 156,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2, kati 2 me ashensor.

Apartamenti eshte i mobiluar me cdo gje te re dhe ka pamje totali nga deti.

 • Address Prane Hotel Kamelia, Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43308
 • Price: 156,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ43308
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka