Ambient biznesi per shitje prane Hotel Adriatik, Plazh

 • 133,000€
Adriatik Hotel, BW Premier Collection, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 71
 • m2
Shitet

Ambient biznesi per shitje prane Hotel Adriatik, Plazh

Adriatik Hotel, BW Premier Collection, Plazh, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • 133,000€

Description

Shitet ambient biznesi me siperfaqe te brendshme 54.4 m2 dhe siperfaqe verande 17 m2.

Ambienti ndodhet ne rruge kryesore, ne pozicion shume te favorshem per biznes, aktualisht i dhene me qera. 

 • Address Prane Hotel Adriatik Plazh, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50613
 • Price: 133,000€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka