Vile per qera, Sunrise Residence, Tirane.

 • 3,500€/muaj
Sunrise Residence, Lundër 1, Tiranë, Albania.
Per Qera
Vile per qera, Sunrise Residence, Tirane.
Sunrise Residence, Lundër 1, Tiranë, Albania.
 • 3,500€/muaj

Description

Jepet me qera vile e organizuar ne sallon, kuzhine gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, garderobe dhe 2 parkime.
Cdo ambient eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe i investuar.

Vila ndodhet vetem 100 m larg Tegut, ne nje nder komplekset me te njohur ne Tirane per sa i perkete cilesise dhe faciliteteve qe ofron.

 • Address Sunrise Residence, Lundër 1, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51296
 • Price: 3,500€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ51296
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj