Vile me qera prane Stadiumit Dinamo, Tirane

 • 3,900€/muaj
Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Per Qera
Vile me qera prane Stadiumit Dinamo, Tirane
Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • 3,900€/muaj

Description

Jepet me qera vile per biznes me siperfaqe toke 350 m2 dhe siperfaqe ndertimi 300 m2. E organizuar ne 2 kate, secili 150 m2.

 • Address Rruga Komuna e Parisit, prane Stadiumit Dinamo, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57489
 • Price: 3,900€/muaj
 • Land Area: 350 m2
 • Property Type: Prone Biznesi, Villa
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ57489
 • Prone Biznesi, Villa
 • Property Type
 • 300
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj