Vile 2 kateshe per shitje, prane tregut Medrese, Tirane.

 • 300,000€
Okazion Shitet
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bathrooms
 • 128
 • m2
Okazion Shitet

Vile 2 kateshe per shitje, prane tregut Medrese, Tirane.

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania.
 • 300,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe trualli 246 m2 dhe siperfaqe ndertimi 128 m2.
-Kati perdhe me siperfaqe 128 m2 organizohet ne: korridor, 3 dhoma dhe 1 tualet.
-Kati pare me siperfaqe 134 m2 organizohet ne: korridor, sallon, kuzhine gatimi e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ndertim shume cilesor. Vendndodhje shume e mire prane rruges kryesore.

 • Address Rruga 5 Maji, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48213
 • Price: 300,000€
 • Land Area: 246 m2
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova