MAGAZINE DHE ZYRA PER QERA NE PRUSH, TIRANE

 • 2,000€/muaj
Prush, Albania
Per Qera
MAGAZINE DHE ZYRA PER QERA NE PRUSH, TIRANE
Prush, Albania
 • 2,000€/muaj

Description

Jepet me qera magazine me siperfaqe 300 m2 dhe sipqerfaqe zyrash 100 m2.

Objekti eshte ndertim i sapo perfunduar me konstruksion betoni.

Lartesia e magazines eshte 5 m

Siperfaqja e parkingut eshte 400 m2

Objekti ka linje trefazore dhe uje 24 ore

Ka sistem sigurie me kamera dhe internet

 • Address Prush, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57459
 • Price: 2,000€/muaj
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ57459
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 400
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli