Vile me qera mbrapa Hotel Mondial, Tirane

 • 800€/muaj
Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania
Per Qera
Vile me qera mbrapa Hotel Mondial, Tirane
Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania
 • 800€/muaj

Description

Jepet Vile me Qera!

Me siperfaqe 220 m2 ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, kuzhine me vete dhe dhome studio. 

Vila ka sistem kondicionimi, verande dhe 2 ballkone. Oborr i gjelberuar. 

 • Address Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37802
 • Price: 800€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ37802
 • Villa
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 220
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla