Apartament 3+1 per qera, te ETC Galeria, Tirane.

ETC Galeria - European Trade Center, Rruga Fatmir Haxhiu, Tirana, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 203
 • m2
Qera

Apartament 3+1 per qera, te ETC Galeria, Tirane.

ETC Galeria - European Trade Center, Rruga Fatmir Haxhiu, Tirana, Albania

Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe bruto 203 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe ballkon. I pershtatshem per banim ose zyra.

 • Address ETC Galeria - European Trade Center, Rruga Fatmir Haxhiu, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54276
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi