Dyqan 70 m2 prane tregut industrial, Durres

 • 1,300€/m2
Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
Per Shitje
Dyqan 70 m2 prane tregut industrial, Durres
Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
 • 1,300€/m2

Description

Shesim objekt biznesi me siperfaqe 70m2. Me sistem sigurie, tende te jashtme dhe fasade xhami, objekti ofron edhe mundesi ndarje ne nje pjese magazine dhe pjesen tjeter dyqan. Me 1 tualet.
Prona ndodhet ne nje pike strategjike, me shume levizje.

 • Address Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37839
 • Price: 1,300€/m2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqan, Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ37839
 • Dyqan, Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka