Vile Big Twin brezi 5 per shitje, Green Coast Residences, Palase.

 • 680,000€
Okazion Shitet
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 150.1
 • m2
Okazion Shitet

Vile Big Twin brezi 5 per shitje, Green Coast Residences, Palase.

Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • 680,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe parcele 215.2 m2 ku siperfaqe parkimi eshte 22.6 m2, siperfaqe gjurme 79.4 m2 dhe siperfaqe oborri 113.2 m2, siperfaqe totale ndertimi 150.1 m2 ku siperfaqe katit perdhe eshte 77.5 m2 dhe siperfaqe katit 1 eshte 72.6 m2. Vila eshte super e mobiluar.

 • Address Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • City Palase
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49900
 • Price: 680,000€
 • Land Area: 215.2 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj