Okazion! Penthouse per shitje, te Kompleksi Dinamo, Tirane.

 • 260,000€
Kompleksi Dinamo, Rruga Anton Ashta, Tirana, Albania
Per Shitje
Okazion! Penthouse per shitje, te Kompleksi Dinamo, Tirane.
Kompleksi Dinamo, Rruga Anton Ashta, Tirana, Albania
 • 260,000€

Description

 Shitet penthouse me siperfaqe totale 300 m2 ku siperfaqja e brendshme eshte 123 m2.Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, lavanderi me vete, 2 tualete dhe verande e mbyllur. Ka 1 post parkimi te hapur.

 • Address Kompleksi Dinamo, Rruga Anton Ashta, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50667
 • Price: 260,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ50667
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 300
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla