Vile rezidenciale per shitje, Green Coast Village, Palase.

Green Coast, Palasë, Albania.
Per Shitje
Vile rezidenciale per shitje, Green Coast Village, Palase.
Green Coast, Palasë, Albania.

Description

Shitet vile rezidenciale me siperfaqe ndertimi 283.2 m2, siperfaqe verande 77.1 m2, siperfaqe pishine 23.7 m2 dhe siperfaqe parcele 526.6 m2. Rezidenca ndodhet ne menyre strategjike pergjate vijes bregdetare te Jonit, duke ofruar akses te lehte ne Aeroportin Nderkombetare te Vlores ne te ardhme, Marina e Vlores, porti me i ri i jahteve ne Shqiperi.

 • Address Green Coast, Palasë, Albania.
 • City Palase
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ59249
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ59249
 • Villa
 • Property Type
 • 283.2
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli