Vile per shitje perballe TEG-ut, Tirane.

 • 589,700€
Okazion Shitet
Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 350
 • m2
Okazion Shitet

Vile per shitje perballe TEG-ut, Tirane.

Rruga Nacionale, Autostrada Tiranë - Elbasan, Tiranë 1045, Albania
 • 589,700€

Description

Shesim vile me siperfaqe ndertimi 350 m2 dhe siperfaqe toke 590 m2.

Cmimi ndertimit : 1550 euro/m2 Cmimi tokes: 80 euro/m2

 • Address Perballe Tegut, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38671
 • Price: 589,700€
 • Land Area: 590 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj