Vile 3 kateshe per shitje, prane Hotel Villa Pascucci, Durres.

 • 550,000€
Arapaj, Albania.
Shitet
Vile 3 kateshe per shitje, prane Hotel Villa Pascucci, Durres.
Arapaj, Albania.
 • 550,000€

Description

Shitet vile 3-kateshe me siperfaqe ndertimi 550 m2 dhe siperfaqe trualli 1600 m2.
Kati 1 eshte i organizuar ne 2+1 dhe 1 tualet.
Kati 2 i organizuar ne 3+1 dhe 2 tualete.
Kati 3 i organizuar ne 3+1 dhe 2 tualete. 

Vila ndodhet ne nje zone shume te qete dhe eshte e pershtatshme per banim dhe biznes. Ne oborr jane mbjellure peme te ndryshme frutore.

 • Address Arapaj, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43016
 • Price: 550,000€
 • Land Area: 1600 m2
 • Bedrooms: 8
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Features

Overview

Property ID: HZ43016
 • Villa
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 550
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka