Vile 2 kateshe ne ish Kenete, Durres

 • 160,000€
Rruga Stefan Gasperi 10195, Durrës, Albania
Per Shitje
Vile 2 kateshe ne ish Kenete, Durres
Rruga Stefan Gasperi 10195, Durrës, Albania
 • 160,000€

Description

Shesim vile 2 kateshe me siperfaqe trualli 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 289 m2. Objekti eshte i projektuar per 5 kate ndertim. Kati 1 eshte magazine por mund te organizohet ne apartament 3+1, kati 2 eshte i organizuar ne 4+1 dhe ka 2 tualete. Me oborr te gjelberuar e te mbjellur me peme te ndryshme frutore. Mund te shitet dhe e ndare. Me certifikate pronesie.  

 • Address Rruga Stefan Gasperi, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37903
 • Price: 160,000€
 • Land Area: 1000 m2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ37903
 • Villa
 • Property Type
 • 289
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka