SUPER restorant ne Berzhite!

 • 365,000€
Bërzhitë, Albania
Per Shitje
SUPER restorant ne Berzhite!
Bërzhitë, Albania
 • 365,000€

Description

Objekti eshte ndertuar ne stilin italian dhe ka siperfaqe ndertimi 356 m2 dhe siperfaqe trualli 1300 m2. Restoranti ka 3 ambjente sherbimesh, kuzhine te kompletuar, bar veror, piceri zgare dhe lulishte te mireorganizuar.

 • Address Berzhite, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37865
 • Price: 365,000€
 • Land Area: 1300 m2
 • Property Type: Bar / Restorant, Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ37865
 • Bar / Restorant, Prone Biznesi
 • Property Type
 • 356
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla