Vile 2 kate 200 m nga deti, Porto Romano

 • 160,000€
9C9G+M9R, Durrës, Albania
Per Shitje
Vile 2 kate 200 m nga deti, Porto Romano
9C9G+M9R, Durrës, Albania
 • 160,000€

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe totale 760 m2, nga te cilat 260 m2 eshte siperfaqe banimi dhe 500 m2 oborr. ndertim cilesor dhe bashkekohor. Vetem 200 m nga deti.

Objekti eshte i pozicionuar ne lagjen e vjeter te Porto Romanos.

 • Address Porto Romano, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46905
 • Price: 160,000€
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ46905
 • Shtepi Private
 • Property Type
 • 760
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka